Advertisement

Jak Hrát Seven Card Stud Poker

Jak Hrát Seven Card Stud Poker

Pre-flop, dealer vždy jedná jako první v 2 hráče pokeru.

Vzpomínám si, chůzi pozorovat heads-up zápas mezi dvěma přáteli v hospodě poker. Rychle jsem si uvědomil, že oni byli po opačném pořadí hry, které oni měli.

Například 3 králové je dobrá ruka, ale pouze tehdy, pokud jste zamaskovat to jako špatnou stranu, Pokud lidi jen složit bez sázení je zbytečné mít dobrou ruku. Ale tady je krása pokeru, to není nejlepší rukou, že vyhrát velký, to je nejlepší relativní ruce a rukou si hrál nejlepší. Čtení hry soupeře je důležitou součástí pokeru, a pokud jste dobří na to pak můžete zastínit ostatní.

Big blind dostane první kartu a dealer dostane druhou kartu v heads-up hře. Snadný způsob, jak si pamatovat je to, že prodejce nikdy obchodů, aby jeho nebo její vlastní první.


Big blind je vždy hráč, který není dealer button před ním nebo ní.


Neofossen

Jakmile budete vědět, že hráč X se vždy složí na re-raise na riveru, to je, když můžete blafovat a ukrást pot. Jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat, aby se zisk, je sledovat své soupeře, i když nejste hraní. Pokud vám seznámit se s hrou svého soupeře můžete využít, pokud to bude zapotřebí, zvláště, když blafujete.

To je důvod, proč BRM, nebo bankroll management, je tak důležité. Nový hráč je oprávněn hrát v zabil hrnec, ale může tak učinit tím, že souhlasí, aby zabil další hrnec. Většina hráčů se ztrácí hráči, a jsou vždy ztráty hráčů.

Vědět, jak váš soupeř hrát, je velký kus informace, a může změnit svůj osud, pokud jej používáte správně. Například pokud víte, že jeden z vašich soupeřů vždy vyvolává v určité poloze a další záhyby na každý re-raise, můžete tyto informace použít k hrát proti nim.

Pokud možno, každý má rád používat jeho žaluzie, ale závody jsou tam vždy k dispozici. Ale stále jsem zjistil, hodně lidí se bojí o této hře, protože si myslí, že to je hra šance a oni ztratí své peníze. Jestli mi věříš, pak poker, spíše než pravděpodobnostní hra, je strategická hra, která zahrnuje přítomnost mysli a schopnost učinit správné rozhodnutí. Moje nejprodávanější kniha vás naučí, jak hrát poker správně.

Aby vaše nejlepší 5-ti karetní kombinace v Hold ' em, můžete buď použít obě karty, nebo jen jeden.

Největší výhoda hraní na dealera je, že budete muset jednat jako poslední a mají více informací než vaši soupeři.
To je zvláště silný v heads-up od big blindu nikdy nemůže jednat jako poslední.

Toto pravidlo je také přesně to samé pro běžné pokerové hry.

casino