Worth seeing:

6 Důvodů Proč Žít Poker je Jednodušší, Než Online Poker

6 Důvodů Proč Žít Poker je Jednodušší, Než Online Poker

Nejsme zodpovědní za cokoli, co se stane na základě vašeho používání informací zde. V roce 2014 jsem vyhrál svůj první World Series of Poker Náramek, následuje 2. náramek v roce 2016. Můj on-line výhry jsou více než 2.000.000 dolarů na Full Tilt a PokerStars sám, většinou v Heads Up no Limit, a ty grafy jsou veřejně k dispozici na HighStakesDB. Dnes, dám ti přístup na VOLNÝ zdroj, který mi pomohl vydělat miliony dolarů hraním pokeru.

Nemám pocit, strach, nepříjemné ostatními hráči, nebo dostat hodiny volal na vás.

Hrábě pro typické turnaje je obvykle shromažďují, jako vstupní poplatek, spíše než procento hrnec. Když přijde na turnajích, poplatky jsou trochu odlišné od obvyklých poker místnosti uvnitř nějaké tradiční kasina. Když přijde na on-line hrábě, existuje několik rozdílů, z jejich cihla-a-malty protějšky s potenciálem pro bonusy, odměny a hrábě-volná místa k dispozici. Existuje několik různých typů hrábě běžné v kasinech s 'hrnec hrábě" a " čas "odběrem", které tvoří základ dvou kategorií. Tam je mnohem víc, než se na první pohled, když jde do kasína vydělávání peněz z pokeru.

Někdy jde všechno dobře a máme pocit, jako géniové, a jindy se vše pokazí a naše soupeře zasáhnout každý flush draw, proti nám. Takže je důležité, že náš bankroll může zpracovávat tyto časté výkyvy (také známý jako rozptyl). Víte, že dvě nejdůležitější věci potřebné k hrát poker? Bez disciplíny jsou určeny ztratit všechny své peníze na poker...a bez peněz, nebudete ve skutečnosti být schopni hrát poker.


Magneto 500 Plus

Jako obecné pravidlo, že čím jste blíže k buttonu, tím více hand by měl hrát. Takže jsme se podívali na důvody, proč velcí profesionálové držet takovou převahu nad všemi ostatními hráči. ven mnoho hráčů, kteří si říkají profesionálové,' nepoužívejte tyto teorie správně.

Takže zatímco 100k rukou se může zdát jako hodně, a dokonce s kladnou winrate, to je možné ztratit spoustu buy-inů vzhledem k výraznému sitek, že nikdo z nás jsou osvobozeny od. Nápad je mít dostatečný bankroll na to, aby odolávalo typickým poker, variance a nižší riziko krachu (aka riziko, že by se zlomil). Nyní pro rekreační hráče to není tak velký problém. Pokud budete hrát poker jako koníček, vždy se můžete přidat na svůj bankroll později s výdělky a úspory. A pokud budete hrát jako koníček ne zcela záviset na výhry v pokeru na podporu.

Pokud budete potřebovat skutečné právní poradenství, měli byste se obrátit na právníka. Zde uvedené informace je pouze pro vzdělávací a zábavní účely.

Místo toho, kasina nabízejí poker a vzít malou porci žetonů v mnoha různými způsoby, ať už je to s hráběmi, buy-in, nebo dokonce i jídlo a pití k dispozici v kasinu. Jejich cílem je, aby se peníze z každého stolu, stroj, a zákazník v místnosti. Tím, že zajistí, že je dům okraj v každé hře na herní podlahu, dělají právě to – dobře, v dlouhodobém horizontu, to je to, co dělají.
Za prvé, zjistíte absolutní nejhorší umělec ve 20 hráč simulace vlastně ztratil více než 46buy-inů v tomto vzorku. Bylo by hezké být hráč, který běžel +104 buy-inů, ale všichni nemůžeme být obrovské luckboxes.

Nalezení správného hra je pravděpodobně jedním z nejvíce přehlíženy aspekty v pokeru, ale to je jeden z nejvíce kritické. To pomáhá, aby i nadále pre-flop tajemství v předchozím bodě. Tento styl hry může práce – krátkodobé – ale důvtipný hráči budou využívat jeho slabá tendence, a on brzy se stal velmi snadné porazit. Aby se tomuto problému vyhnout, studie beforehandwhich ruce by měl hrát a ze které pozice.

Tipy mají tendenci tvořit většinu výplaty pro zaměstnance na poker místnosti podlahu, tak to je stěží překvapivé, že oni nemají tendenci být zaplaceno tak štědře kasina. Jídlo a pití jsou obrovské peníze tvůrci v kasinech, i když vaše konání volby je zájem, aby vám nabídnout zdarma, nápoje za váš čas u stolu. Do teď budete mít vyšlo, že poker je jeden z nejméně ziskových pokoje v každém kasinu.

Ale než se dostaneme do specifik, tam jsou dva hlavní důvody, proč odborníci mají "protiprávní těžení", než karty, i hit stolu. A jak je můžete použít ve vaší hře vidět konzistentní výhry v cash games a turnajů. Ale hádám, že vždycky věděl, že opravdu úspěšní hráči dělat něco jiného než zbytek.

Provádět rychlé, vysoce kvalitní, výhodné pokerové rozhodnutí založená na ruku kategorií.